Licznik odwiedzin:
N/A

Mamy swoją stronę!

Po latach przymiarek i oczekiwań powstała strona internetowa dla Henrykusów- osób związanych z pracą i nauką w Szkołach Henrykowskich, które w latach 1965- 1990 funkcjonały w Henrykowie k. Ząbkowic Śląskich.

Andrzej Szczudło

W zamyśle administratora strony, którym jest absolwent PSNR z roku 1975 Andrzej Szczudło, ma to być okienko do pokazywania przeszłości i teraźniejszości naszego środowiska, forum wymiany poglądów i informacji o Henrykusach i dla Henrykusów. Strona z pewnością będzie ciekawa jeśli uaktywnią się osoby, które zechcą upamiętnić dorobek szkół i własny w nim udział. Zapraszam do współpracy!

3 komentarze on Mamy swoją stronę!

  Aldona Dziąg z d.Konewka
  05/21/2022

  Szanowny Andrzeju!
  Chcę Ci bardzo podziękować za stworzenie strony dla Henrykusów, za Twoje wpisy i zachęcanie, aby dzielić się wspomnieniami z pobytu w Henrykowie, historiami z życia oraz spotkań Henrykusów. Myślę, że bijący licznik odwiedzin (w tej chwili: 7029, 21 maja 2022, godz.18.20), zachęci następnych Henrykusów do wspomnień.
  Henrykuska na zawsze - Aldona

  Leokadia - Białecka-Solecka
  09/20/2022

  Andrzeju, czy należy rozumieć, że teraz Blog zaczyna się od ..." Mamy swoją stronę" ,
  a poprzednie wpisy usunięte wg.pewnego znanego mi powiedzenia, że. "I tak tego nikt nie czyta "?
  W tej chwili licznik odwiedzin: 19870 , 20.09.2022, godz. 12.35
  Ze smutkiem, Lodzia

   admin
   09/20/2022

   Lodziu, po raz kolejny mnie rozczarowujesz. Zamiast po prostu spytać dlaczego czegoś nie ma, jeśli faktycznie nie ma, Ty już WIESZ. A ja niczego nie usuwałem, a już broń Boże dwóch (wszystkich jest 153) tekstów podpisanych Twoimi nazwiskami. Przed chwilą sprawdziłem i widzę, że rzeczywiście wpisy zaczynają się od tego pod tutułem "Mamy swoją stronę", ale ZAWSZE tak było! To był pierwszy wpis na blogu henrykusy.pl Ze smutkiem i zachętą do uważnego czytania bloga (a czasem wzbogacenia jego zawartości swoim tekstem), który przez kilka miesięcy przekroczył 20 000 wejść pozdrawiam!
   Andrzej Szczudło, admin

  Zostaw komentarz