Licznik odwiedzin:
N/A

Rajd Bialski

Wspominałem już w poprzednich tekstach, że w roku opuszczenia szkoły spotkała mnie miła sytuacja. Na znany tylko kilku osobom z Henrykowa mój leszczyński adres przyszło zaproszenie na Rajd Bialski. Po dwóch latach w PSNR wiedziałem, że jest to oprócz Wiosny Sudeckiej najważniejszy rajd w regionie. Czułem się zaszczycony tym, że o mnie pamiętają. Była satysfakcja, zostały mgliste wspomnienia i zdjęcia.

A.Szczudło

Jeden komentarz on Rajd Bialski

  Stani
  07/17/2023

  Podziękowania dla Ciebie Andrzej za umieszczenia moich (naszych zdjęć) na stronie.
  Na zdjęciu od góry chyba no4.na tle kościoła w tyle widać samego Andrzeja, który jak wspomina, uczestniczył razem z nami w Rajdzie Bialskim, był to 10.X.1975 roku. Mój rocznik 1975-77 dopiero zaczął naukę w Henrykowie. Ale razem z nami na rajdzie byli też nasi "starszacy"; Marysia Janiak, Andrzej Olewicz, Czarek Malinowski, Kazik Piątkowski. No i my pierwszy rocznik:
  Iwona Wiatr, Danuta Kierzyk, Zbyszek Pomianowski, Janusz Krupa, Zbyszek Traczuk, Krzysztof Zdziarski itp. Kiedy rankiem wyruszaliśmy na szlak (rejon kościoła Maria Śnieżna), zastaliśmy drogę zasypaną śniegiem. Radość była ogromna, bo skąd śnieg o tym czasie, to jeszcze nie zima? Zaczęliśmy śpiewać kolędy.

  Zostaw komentarz